Kittlar i koppar

Kittlar i koppar
Kittlar i koppar
Kittlar i koppar
Kittlar i koppar
Kittlar i koppar
Kittlar i koppar
Kittlar i koppar
Kittlar i koppar

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KITTLAR, 2 st, 1800-tal, koppar, längd ca 47-56 cm

Slitage

394871

2016-07-08