Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, omkring 1900, kupa i glas med dekor av rosa, mässingsstomme med trä i stammen, höjd ca 64 cm

Slitage, kuppar med nagg

394872

2016-07-08