Plafond

Plafond
Plafond
Plafond
Plafond

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PLAFOND, 1900-talets första hälft, opalinglas, krok i mässing, diameter ca 39 cm

Smärre nagg

394873

2016-07-08