Lodregulator

Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LODREGULATOR, 1800-talets slut, emaljtavla, fodral i valnöt, skuren dekor, nyckel pendel och lod finns, höjd 120 cm

Smärre slitage

394876

2016-07-08