Bordslampfot Japan

Bordslampfot Japan
Bordslampfot Japan
Bordslampfot Japan
Bordslampfot Japan
Bordslampfot Japan
Bordslampfot Japan

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPFOT, 1900-tal, Japan, skulpterat och glaserat lergods, höjd 55 cm

Nagg och färgbortfall

394896

2016-07-08