Madonnakrona

Madonnakrona
Madonnakrona
Madonnakrona
Madonnakrona
Madonnakrona
Madonnakrona
Madonnakrona
Madonnakrona
Madonnakrona
Madonnakrona

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

MADONNAKRONA, förgyllt silver, 4 stjärnformationer med hängande gula droppformade stenar samt dekor med fasetterade vita och lila stenar, Wilhelm Sandberg, Ängelholm 1896, höjd 13,5 cm, diameter ca 9,5 cm, vikt ca 197 g

Stenar med hack och skador

394899

2016-07-10