FRED ANDERSSON Tore A Jonassons samling

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989), "Skogsnatt", signerad och daterad Fred Andersson 60, olja på duk, 33x41 cm

394900

2016-07-08