Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ADRIAEN THOMASZ KEY, hans krets: Kvinnoporträtt, olja på pannå, ca 100 x 76 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 22)

Oramad, förstärkt pannå, renoverad, ytskador

394908

2016-07-08