Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ADRIAEN THOMASZ KEY, hans krets: Kvinnoporträtt, olja på pannå, ca 100 x 76 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 22)
Oramad, förstärkt pannå, renoverad, ytskador
394908
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här