Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TYSK SKOLA (omkring 1700): Filosof, olja på pannå, ca 29 x 21 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 37)

Förstärkt pannå, smärre ytskador

394909

2016-07-08