Arne Isacsson akvarell

Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE ISACSSON (född 1917): Kustvy, signerad och daterad Arne Isacsson 1989, akvarell, bladmått ca 46x80 cm

394913

2016-07-08