Fernandez Arman färglitografi

Fernandez Arman färglitografi
Fernandez Arman färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Kompostion med violiner, signerad och numrerad Arman 90/175, ca 65x99 cm

394916

2016-07-08