Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Landskapsmotiv, signerad och daterad B. Nordencreutz 44, olja på duk, ca 50,5x61 cm
394917
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här