Brita Nordencreutz oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Landskapsmotiv, signerad och daterad B. Nordencreutz 44, olja på duk, ca 50,5x61 cm

394917

2016-07-08