Jan Rhodin akvarell

Jan Rhodin akvarell
Jan Rhodin akvarell
Jan Rhodin akvarell
Jan Rhodin akvarell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 200 SEK

JAN RHODIN (född 1938): Fåglar, signerad Jan Rhodin, akvarell, ca 67x82 cm

Missfärgning i nedre marginalen

394919

2016-07-08