Förvaringsmöbel

Förvaringsmöbel
Förvaringsmöbel
Förvaringsmöbel
Förvaringsmöbel
Förvaringsmöbel
Förvaringsmöbel
Förvaringsmöbel
Förvaringsmöbel

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖRVARINGSMÖBEL, 1950-tal, teak och ek, skjutbar skiva med underliggande förvaring samt fack för tidskrifter, höjd 40, 34x56 cm

Visst slitage

394922

2016-07-08