Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRAPPSTOL, 1900-tal, mahogny, fällbar, sitthöjd ca 44, totalhöjd 90 cm
Bruksslitage
394925
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här