Trappstol

Trappstol
Trappstol
Trappstol
Trappstol
Trappstol
Trappstol
Trappstol
Trappstol
Trappstol
Trappstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRAPPSTOL, 1900-tal, mahogny, fällbar, sitthöjd ca 44, totalhöjd 90 cm

Bruksslitage

394925

2016-07-08