Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Såld för:

30 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 170x119 cm

394927

2016-07-08