Soffbord England

Soffbord England
Soffbord England
Soffbord England
Soffbord England
Soffbord England
Soffbord England

Såld för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, s.k. "Hunting table", England, 1900-tal, mahogny, höjd 53 140x96 cm

Ytskador

394928

2016-07-08