Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, s.k. "Hunting table", England, 1900-tal, mahogny, höjd 53 140x96 cm
Ytskador
394928
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här