Ljuskrona gustaviansk stil
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, stomme i mässing, behängd med främst piggformade prismor, korgbotten avslutad med pinjekotte, 6 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 96, diameter 77 cm
Smärre slitage
394930
2016-07-08