AW Morris spegel

AW Morris spegel
AW Morris spegel
AW Morris spegel
AW Morris spegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AW MORRIS, 1900-talets senare del, spegel, antikbehandlad ram, fasettslipat kristallglas, diameter ca 46 cm

Smärre slitage

394932

2016-07-08