Madeleine Quist Odgren oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MADELEINE QUIST ODGREN (född 1940): "Samvävd drömbild" kvinna och påfågel, signerad och daterad Madeleine -74, olja på duk, ca 38 x 46 cm

394940

2016-07-08