Madeleine Quist Odgren oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MADELEINE QUIST ODGREN (född 1940): "Samvävd drömbild" kvinna och påfågel, signerad och daterad Madeleine -74, olja på duk, ca 38 x 46 cm
Kuntoraportti
394940
Päivämäärä:
2016-07-08