Spegel i rokokostil

Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, pastellagedekor, bronserad och förgylld, höjd 124x50 cm

smärre färgbortfall

394941

2016-07-08