Kabinettskåp ek

Kabinettskåp ek
Kabinettskåp ek
Kabinettskåp ek
Kabinettskåp ek
Kabinettskåp ek
Kabinettskåp ek
Kabinettskåp ek
Kabinettskåp ek
Kabinettskåp ek
Kabinettskåp ek

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1900-talets mitt, ek, 11 lådor, svärtat underrede, höjd 130, 86 x 36 cm

Senare målat underrede, bruksslitage

394944

2016-07-08