Vitrinskåp Carl Malmsten

Vitrinskåp Carl Malmsten
Vitrinskåp Carl Malmsten
Vitrinskåp Carl Malmsten
Vitrinskåp Carl Malmsten
Vitrinskåp Carl Malmsten
Vitrinskåp Carl Malmsten
Vitrinskåp Carl Malmsten
Vitrinskåp Carl Malmsten
Vitrinskåp Carl Malmsten
Vitrinskåp Carl Malmsten

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, vitrinskåp, "Undantaget", 1900-talets andra hälft, fanérat i körsbär, med invändig belysning, utdragbar skiva, stämpelmärkt, höjd ca 176, 96x37 cm, nycklar finns

Ett hyllplan med nagg

394945

2016-07-08