Vitrinskåp Carl Malmsten
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL MALMSTEN, vitrinskåp, "Undantaget", 1900-talets andra hälft, fanérat i körsbär, med invändig belysning, utdragbar skiva, stämpelmärkt, höjd ca 176, 96x37 cm, nycklar finns
Ett hyllplan med nagg
394945
2016-07-08