PG Thelander färglitografi

PG Thelander färglitografi
PG Thelander färglitografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "Potatis (Ryttare)", 1971, signerad PG Thelander, 42/180, färgetsning, ca 46x63 cm
LITTERATUR: Haskel 103

394948

2016-07-08