Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1980-tal, mässing med stenfot, 5 riktbara och vinklingsbara ljusarmar, höjd ca 202 cm

Visst slitage

394950

2016-07-08