PG Thelander färgetsning

PG Thelander färgetsning
PG Thelander färgetsning
PG Thelander färgetsning
PG Thelander färgetsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Svamp i kruka, signerad PG Thelander, epreuve artiste, färgetsning, ca 29,5x21 cm

Med dedikation

394952

2016-07-08