Slagbord barockstil

Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SLAGBORD, barockstil, 1900-talets mitt/senare del, trären furu och bok, höjd 75, 30-128 x 70 cm

Bruksslitage

394953

2016-07-08