Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SLAGBORD, barockstil, 1900-talets mitt/senare del, trären furu och bok, höjd 75, 30-128 x 70 cm
Bruksslitage
394953
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här