Länstol OPE Möbler
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LÄNSTOL, OPE Möbler, 1900-talets andra del, stoppad och helklädd i kretong av engelsk typ, med lös sittplymå, ben av betsad bok, höjd 86, sitthöjd ca 36 cm
Bruksslitage, smutsiga arnstöd
394954
2016-07-08