Länstol OPE Möbler

Länstol OPE Möbler
Länstol OPE Möbler
Länstol OPE Möbler
Länstol OPE Möbler
Länstol OPE Möbler
Länstol OPE Möbler
Länstol OPE Möbler
Länstol OPE Möbler
Länstol OPE Möbler
Länstol OPE Möbler

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÄNSTOL, OPE Möbler, 1900-talets andra del, stoppad och helklädd i kretong av engelsk typ, med lös sittplymå, ben av betsad bok, höjd 86, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage, smutsiga arnstöd

394954

2016-07-08