Philip von Schantz färglitografi

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Motiv med vaser och husgavlar, signerad v Schantz, akvarell, ca 16,5x22,5 cm

Med dedikation

394955

2016-07-10