Kökssoffa 1900-tal

Kökssoffa 1900-tal
Kökssoffa 1900-tal
Kökssoffa 1900-tal
Kökssoffa 1900-tal
Kökssoffa 1900-tal
Kökssoffa 1900-tal
Kökssoffa 1900-tal
Kökssoffa 1900-tal

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖKSSOFFA med förvaring under lock, 1900-talets första hälft, trären furu, höjd 67, 181 x 59 cm, sitthöjd 36 cm

Bruksslitage

394956

2016-07-08