Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÖKSSOFFA med förvaring under lock, 1900-talets första hälft, trären furu, höjd 67, 181 x 59 cm, sitthöjd 36 cm
Bruksslitage
394956
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här