Ulf Olausson oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
ULF OLAUSSON (född 1935): "Fragment", signerad Ulf Oalusson, olja på duk, ca 32x40 cm
Kuntoraportti
394957
Päivämäärä:
2016-07-08