Dockskåpsmöbler J Udd

Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd
Dockskåpsmöbler J Udd

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER samt tillbehör, etikettmärkta "modell av Arkitekt J Udd", öppen spis, toalettbord, fåtöljer, soffor, tevagn, 2 bord, sideboard, skåp, taburetter,Övriga tillbehör, flygel, toalettbord, stolar, teveapparat, dammsugare mm, plastbox

Smärre skador, lagningar

394958

2016-07-17