Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Anka och morot, signerad PG Thelander, 42/180, färgetsning, ca 46,5x62,5 cm
394961
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här