Per Gunnar Thelander färgetsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Anka och morot, signerad PG Thelander, 42/180, färgetsning, ca 46,5x62,5 cm

394961

2016-07-08