Skulptur efter Venus från Willendorf

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, Venus från Willendorf, gips, total höjd ca 14 cm

Ytslitage, smärre nagg

394966

2016-07-08