Victor Vasarely

Victor Vasarely
Victor Vasarely

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908- 1997): Zebra, färglitografi, signerad, 136/275, 51x64 cm, oramad

Hanteringsveck i 2 hörn

394967

2016-07-08