Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICTOR VASARELY (1908-1997), blomsterflicka, färgserigrafi, 1987, signerad och numrerad 136/275. Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 72 x 46 cm,
oramad
Smärre veck i ett hörn
394969
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här