Victor Vasarely färgseriegrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997), blomsterflicka, färgserigrafi, 1987, signerad och numrerad 136/275. Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 72 x 46 cm,
oramad

Smärre veck i ett hörn

394969

2016-07-08