Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997): "Clown med boll" ur sviten Figurativ, svit med fem färgserigrafier, 1987, signerade och numrerade 136/275, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 73x43 cm, oramad

Hanteringsveck

394971

2016-07-08