Alfred Helberger oljemålning

Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ALFRED HELBERGER (1871-1946), Män med spadar i gruvlandskap, monogramsignerad, olja på duk, 84 x 105 cm

394974

2016-07-08