Alf Olsson etsning

Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF OLSSON (född 1925): Molnbäraren, signerad Alf, patinerad brons, höjd inkl sockel ca 17,5 cm

394976

2016-07-08