Oscar Retersvärd

Oscar Retersvärd
Oscar Retersvärd
Oscar Retersvärd
Oscar Retersvärd
Oscar Retersvärd
Oscar Retersvärd
Oscar Retersvärd
Oscar Retersvärd

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (3) Perspective Japonaise, signerad Oscar Reutersvärd, numrerad 39/99, färglitografi, bladmått 76x58 cm

394981

2016-07-08