Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Figur med fluga, monogramsignerad PGT, etsning, ca 6x5 cm
394986
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här