Per Gunnar Thelander etsning

Per Gunnar Thelander etsning
Per Gunnar Thelander etsning
Per Gunnar Thelander etsning
Per Gunnar Thelander etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Figur med fluga, monogramsignerad PGT, etsning, ca 6x5 cm

394986

2016-07-08