Lena Cronqvist etsning

Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Kyss, signerad Lena Cronqvist, 14/30, etsning, ca 24,5x21,5 cm

394987

2016-07-08