Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENA CRONQVIST (född 1938): Kyss, signerad Lena Cronqvist, 14/30, etsning, ca 24,5x21,5 cm
394987
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här