Sven Lidberg

Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurer vid dass, signerad, olja på pannå, ca 26x22 cm

394988

2016-07-08