Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurer vid dass, signerad, olja på pannå, ca 26x22 cm
394988
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här