Lena Cronqvist etsning

Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Erotisk scen, signerad Lena Cronqvist, 17/30, etsning, ca 21,5x24,5 cm

394989

2016-07-08