Alf Wesström

Alf Wesström
Alf Wesström
Alf Wesström
Alf Wesström

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALF WESSTRÖM (1915-1982): Parisatelje, signerad, olja på pannå, 25x19 cm

394990

2016-07-08