Omega damarmbandsur

Omega damarmbandsur
Omega damarmbandsur
Omega damarmbandsur
Omega damarmbandsur
Omega damarmbandsur
Omega damarmbandsur
Omega damarmbandsur
Omega damarmbandsur

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, damarmbandsur, 18 k guld, 1950-tal, mekaniskt urverk, 16x20 cm, armband, gulddoublé, ej original, total vikt ca 14,7 g

Ej funktionstestad, bruksslitage

395002

2016-07-08