Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, damarmbandsur, 18 k guld, 1950-tal, mekaniskt urverk, 16x20 cm, armband, gulddoublé, ej original, total vikt ca 14,7 g
Ej funktionstestad, bruksslitage
395002
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här