Byarum trädgårdsgrupp

Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt pelarbord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets diameter 62, höjd 74 cm

Bruksslitage, skador

395006

2016-07-08