Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt pelarbord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets diameter 75, höjd 74 cm
Bruksslitage, skador
395007
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här