Byarum trädgårdsgrupp

Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp
Byarum trädgårdsgrupp

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt pelarbord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets diameter 75, höjd 74 cm

Bruksslitage, skador

395009

2016-07-12